Fiori Fiori_logo

Fiori&Fiori Studio – jaukūs gėlių bei dovanų salonai įsikūrę Vilniaus ir Kauno senamiesčiuose. Gėlės dėžutėse ir tūtose, stilingai supakuotos dovanos – malonus dėmesys, bei puiki dovana!
Pas mus galite rinktis, paruoštas su meile, šviežių gėlių keturias skirtingo dydžio dėžutes.

Taip pat mūsų salonuose rasite aukštos kokybės, gražaus dizaino bei įpakavimo Panpuri , Locherber, Ortigia, Dr. Vranjes namų kvapus, parfumuotas žvakes, kūno ir rankų kremus.

Prekiaujame prancūziškais Marie Daage De Limoges rankų darbo porceliano gaminiais: puodeliai be ąseles ir dubeneliai su paauksuotais krašteliais – ypatingai prabangi dovana sau ir Jūsų artimiesiems.

Kiekvienais metais kalėdiniu laikotarpiu rasite Wedgwood kompanijos porcelianinius eglutės žaisliukai pagamintus Anglijoje. Kasmet išleidžiami tarpusavyje derantys, tačiau kitu ornamentu dekoruoti eglutės žaisliukai. Tai puikus būdas juos kiekvienais metais papildyti ir kolekcionuoti. Kaip patys gamintojai teigia, “ tai turėtų būti šeimos relikvija , keliaujanti iš kartos į kartą“.

Kontaktai:
Fiori&Fiori studio
Raguvos g. 8, Kaunas 44275 (Restorano “Skliautas”vidinis kiemas)
(Pirm.-Penkt. 11-19 ; Šešt 10-17)
Tel. +370 650 87875
e.mail :info@fiorifiori.lt
instagram: https://instagram.com/ffioristudio/
Facebook : https://www.facebook.com/FioriFioriStudio/

Rekvizitai:
Dariaus Girdausko ind. veikla
Individualios veiklos pažymos NR. 760102
LT293500010003055108 Paysera Bankas

PARAŠYKITE MUMS ŽINUTĘ

Mes naudojame slapukus, kad suteiktumėte geriausią internetinę patirtį. Ar sutinkate naudoti slapukus pagal mūsų slapukų politiką?